کوهدشتی ها

وبلاگ گروهی کوهدشتی ها

محمد جعفر محمد زاده معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ شد

با حکم وزیر فرهنگ آقای محمد جعفرمحمد زاده به عنوان معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

 منصوب گردید

آقای محمد زاده از مردم با فرهنگ لکستان و زادگاهش شهر کوهدشت است  ما هم خارج از هرگونه موضع سیاسی به عنوان یک همشهری برای ایشان آرزوی موفقیت می نماییم و امیدواریم بتواند در این منصب بسیار حساس خوش بدرخشد و همکار ارجمندی برای مطبوعات باشد

با برکناری محمدعلی رامین، معاون جنجالی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد جعفر محمدزاده، جانشین وی شد.

به گزارش خبرنگار «تابناک»، محمدزاده که رئیس دفتر محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور بود، با حکم وزیر ارشاد جانشین رامین، معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد شد و حکم انتصاب وي به‌زودي در اختيار رسانه‌ها قرار خواهد گرفت.

بنابر این گزارش محمدزاده همچنین حضور در آموزش و پرورش، صداوسیما، مطبوعات و نیز مسئولیت های گوناگونی را عهده دار بوده است.

 وی در کارنامه فعالیتش، سابقه معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور، ریاست دفتر معاون اول رئیس جمهور، معاونت موسسه و روزنامه جام جم و مدیر کل روابط عمومی دیوان محاسبات کشور را داشته است.


توصیه وزیر ارشاد به معاون جدید مطبوعاتی


وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی که برای محمد جعفر محمد زاده به عنوان معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت ارشاد صادر کرده است از وی خواست با مطبوعات، خبرگزاریها، سایتها و به طور کل رسانه‌ها تعامل سازنده داشته باشد.

در ادامه این حکم خطاب به محمدجعفر محمدزاده، آمده است: جنابعالی را که در عرصه تعهد، تجربه و تدبیر صاحب اعتبار می‌باشید به سمت "معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی" منصوب می‌نمایم.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و نهم آذر ۱۳۸۹ساعت 22:23  توسط تاویر  |